Pełna treść newsa
Niedziela, 3 kwietnia 2011 23:08; autor: Dev
Zwycięstwo na urodziny

W sobotę podopieczni Roberta Różańskiego pokonali na wyjeździe Roztocze Szczebrzeszyn 2:0. Licząc spotkania rundy jesiennej, było to już czwarte kolejne zwycięstwo Orląt Łuków na czwartoligowym froncie. Trzy punkty to także wspaniały prezent dla szkoleniowca "żółto-czerwonych” Roberta Różańskiego, który w niedzielę obchodził 39 urodziny. – Lepszego upominku nie mogłem sobie wymarzyć – przyznał Różański.

Wynik meczu w 43 min otworzył Michał Botwina. Młody napastnik otrzymał piłkę na prawym skrzydle, zszedł z nią do środka i ładnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Patryka Dobromilskiego. Było to pierwsze trafienie 17-letniego napastnika w barwach klubu z Łukowa. 

– Już przed rozpoczęciem rundy wiosennej mówiłem, że pokładam w nim spore nadzieje. Sobotnim występem Michał udowodnił, że ma spory potencjał i warto na niego stawiać – stwierdził trener Orląt.

Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Sylwester Buga. Były pomocnik Znicza Pruszków wykończył składną akcję całego zespołu i mocnym strzałem uciszył kibiców w Szczebrzeszynie. Po jego uderzeniu piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki obok zdezorientowanego bramkarza gospodarzy. 

– Stworzyliśmy sobie kilka niezłych okazji, ale nie zdołaliśmy ich wykorzystać. Trochę podłamała nas bramka do szatni. Później podnieśliśmy się, ale już pięć minut po wznowieniu gry straciliśmy kolejnego gola. Mecz stał na niezłym poziomie, a wygrała bardziej doświadczona drużyna – podsumował trener Roztocza Marek Pogódź.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał