Pełna treść newsa
Niedziela, 22 marca 2009 20:25; autor: Redakcja
K.Skrzymowski: Jeżeli aura nas oszczędzi, to powinniśmy zagrać ze Stalą

Rozmowa z Krzysztofem Skrzymowskim, zawodnikiem Orląt Łuków.
Przed wyjazdem na pierwszy mecz rundy wiosennej do Dębicy byliście skazywani na pożarcie. Udało się jednak sprawić niespodziankę...
- Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się po Wisłoce nieco więcej. Oni tak naprawdę mieli tylko jedną groźną sytuację pod naszą bramką. My z kolei stworzyliśmy sobie dwie idealne okazje na gola. Dlatego muszę przyznać, że przed meczem może bralibyśmy remis w ciemno, ale po końcowym gwizdku czuliśmy lekki niedosyt.

To całe zamieszanie ze wznowieniem rozgrywek jest wam na rękę?
- Mamy dwóch kontuzjowanych piłkarzy i pewnie wkrótce będą już zdolni do gry. Boiska nie nadają się jednak do niczego. Szczególnie dla naszej murawy terminarz nie byłby łaskawy, bo trzy razy z rzędu mielibyśmy grać przed własną publicznością. Z boiska nic by już chyba nie zostało.

A na najbliższą kolejkę i spotkanie z Kraśnikiem murawa w Łukowie będzie już gotowa?
- To jedna wielka niewiadoma. Na ostatnim treningu nie było już na boisku śniegu, ale było bardzo grząsko. Wszystko zależy od pogody, jeżeli aura nas oszczędzi, to powinniśmy zagrać ze Stalą.

Odczuliście już korzyści ze współpracy z Legią Warszawa?
- Szczerze mówiąc jeszcze nie. Trzeba jednak dać tej współpracy trochę czasu. Myślę, że po tej rundzie będziemy już mądrzejsi. Wiadomo, że Legia to czołowy klub w Polsce i do tego jeden z bogatszych. Możemy, więc na tym wiele skorzystać. Nawet na takich prozaicznych rzeczach, jak załatwienie obozu czy pomoc w zakupie sprzętu.

Będziecie mieli pożytek z dwóch młodych zawodników: Piota Borowika i Rafała Aleksandrowicza?
- Na razie niewiele mogę na ich temat powiedzieć. W pierwszym meczu na pewno starali się pokazać z jak najlepszej strony, chęci i zaangażowania nie można im odmówić. Graliśmy jednak do tej pory wspólnie zaledwie to jedno spotkanie w Dębicy, a dodatkowo byliśmy skoncentrowani na defensywie.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał