Pełna treść newsa
Niedziela, 26 kwietnia 2009 13:16; autor: Dev
Trener: Co tu komentować - tragedia. Biją dzwony

Wypowiedzi po meczu Tomasovia - Orlęta Łuków 3:0

Dariusz Solnica (Orlęta): - Co tu komentować – tragedia. Do straty pierwszej bramki nie zapowiadało się, że będzie tak źle. Aleksandrowicz mógł otworzyć wynik meczu, ale nie trafił w bramkę. Jeżeli nie wykorzystuje się takich sytuacji, to później się to mści. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry i wydaje mi się, że błędy, jakie przy nich popełniliśmy, nie powinny mieć miejsca. Sypiemy się jak domek z kart, jesteśmy przygotowani do rundy tak jak jesteśmy. Pozostało nam w ośmiu meczach powalczyć o jak największą ilość punktów, aby uchronić trzecią ligę.

- Przegrywamy po raz trzeci z rzędu i może nie jest jeszcze beznadziejnie, ale dzwony biją już na alarm. Przez długi czas mecz w Tomaszowie był dosyć wyrównany, a co więcej to my pierwsi groźnie zaatakowaliśmy. Niestety przez głupie błędy w obronie straciliśmy dwa gole. Najgorsze jest to, że te pomyłki przytrafiają się nam już po raz któryś z kolei. Brakuje nam koncentracji, ale jeżeli myślimy o utrzymaniu to coś takiego nie może się już powtórzyć. W drugiej połowie chcieliśmy od początku zaatakować, ale druga bramka całkowicie nas dobiła

Krzysztof Skrzymowski (Orlęta):  - Mamy szczupły skład, zmęczenie się na siebie nakłada, kontuzje… Dopóki nie straciliśmy pierwszej bramki, gra się nam układała i można powiedzieć, że to my momentami mieliśmy inicjatywę po swojej stronie. Głupio straciliśmy bramkę w pierwszej połowie. Brakowało też trochę konsekwencji w naszym wykonaniu. No cóż, zdarza się.

Zbigniew Kuczyński (Tomasovia): - Powiem szczerze, że nie zagraliśmy dzisiaj wielkiego meczu. Wydaje mi się, że powinniśmy grać jeszcze lepiej, wiele elementów jeszcze szwankuje. Ważne, że strzeliliśmy bramki po akcjach, które ćwiczymy na treningach. Stałe fragmenty gry zadecydowały o wyniku. Cieszę się, że w końcówce meczu nie odpuściliśmy, stwarzaliśmy sytuacje na strzelenie kolejnych bramek.

Źródło: tomasovia.tomaszow.info, Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał