Sobota, 13 czerwca 2009 19:35; autor: Bartlomeo
Wyniki juniorów

W ostatniej kolejce drużyna juniorów starszych Orląt przegrała z Górnikiem Łęczna 0:2. Po zapewnieniu sobie mistrzostwa młodzi piłkarze przegrali trzeci ligowy mecz z rzędu.
Natomiast juniorzy młodsi zremisowali ze Stalą Kraśnik 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Szymon Mróz. Podopieczni trenera Roberta Filipa niezależnie od wyników  ostatniej kolejki kończą sezon na trzecim miejscu w tabeli i awansują do I ligi.

Po meczu juniorów starszych nastąpiło wręczenie nagród zwycieskiej drużynie Andrzeja Suchodolskiego. Młodym piłkarzom gratulowali Burmistrz Zbigniew Zemło, Cezary Kucharski, prezes Orląt Jarosław Sych oraz działacze ŁKS-u.
Pierwszy mecz pucharowy z Gwarkiem Zabrze, za tydzień w Zabrzu.

Mróz 76 - ? 48

Orlęta: Bojanek - Izdebski (Król 50), Łukasik, Wysokiński (Zaręba 41), Celiński - Kachniarz, Kudlak (Głuchowski 41), Przeździak (Poniatowski 41), Kędziora - Konieczny (Matejuk 75), Mróz
Czerwonymi kartkami (za dwie żółte) zostali ukarani: Łukasik (32 minuta) i zawodnik gości (64 minuta)