Sobota, 25 kwietnia 2009 13:09; autor: Dev
Wygrana juniorów młodszych

W meczu 16 kolejki II Wojewózkiej Ligi Juniorów Młodszych juniorzy młodsi Orląt wygrali na wyjeździe ze Sławinem Lublin 1:0. Bramkę w 23 minucie strzelił Szymon Mróz. Więcej o meczu później.

II WLJM, 25 kwietnia 2009, 11:00 - Lublin
Sławin Lublin - Orlęta Łuków 0:1 (0:1)
Mróz 23

Orlęta: Bojanek - Izdebski (60 Poniatowski), Łukasik, T. Kudlak, Antoniak (41 Celiński) - Goławski (41 Kachniarz), R.Kudlak, Zaręba, Tchórzewski (28 Konieczny) - Mróz (Ryszkowski), Kędziora (79 Matejuk)

Relacja i zdjęcia wkróce

I WLJS, 26 kwietnia 11:00 – Lubartów
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 0:3
Sudowski 40, 58, Lasota 70

Orlęta: Bojanek, Baka, Przybysz, Fortuna, Wróbel (61 Wysokiński), Lasota, Szczygielski, Staniak (45 Purzycki), Sudowski, Kiryło, Jodełka

Relacja w następnym newsie

WLTrS, 25 kwietnia 2009, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:1 (1:0)
Szczygieł, Pasik

Orlęta prowadziły po pierwszej połowie 1:0 po golu Macieja Szczygła. W drugiej części wynik podwyższył Krystian Pasik, po czym rywale szybko odpowiedzieli bramką kontaktową. Ostatnie 20 minut meczu to wyrównana gra. Orlętom nie udało się już wykorzystać żadnej z kilku nadarzających się okazji do strzelenia gola.

WLTrM, 25 kwietnia 2009, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:2