Pełna treść newsa
Piątek, 20 sierpnia 2010 12:20; autor: Sk8ter
Wszyscy na derby!

Nowy sezon i nowe aspiracje – tak pokrótce można przedstawić nastroje wśród kibiców Orląt. Po majowym pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski w ramach Pucharu Polski tym razem nasza drużyna powalczy o prymat w powiecie w „małych derbach” z Dwernickim Stoczek Łukowski. A każdy bywalec trybun wie, że derby to mecz inny niż wszystkie…

Po czerwcowym odwołaniu meczu z Chełmianką przez włodarzy klubu chęci do głośnego dopingu zostały wręcz spotęgowane. Pierwsze derby, na przetarcie przed wrześniowym pojedynkiem z Orlętami z Radzynia będą okazją do rozpoczęcia sezonu mocnym akcentem. Mamy nadzieję, że w niedzielę wszyscy stworzymy niezapomniane widowisko. Setki plakatów na mieście, propaganda w Internecie i wśród znajomych – liczymy, że to wszystko przyciągnie na trybuny w Łukowie rzeszę fanów Orląt.

Chcemy także zakomunikować, że w trosce o dobry doping i atmosferę w naszej grupie przygotowaliśmy regulamin, który będzie obowiązywał podczas meczów. Dodatkowo co mecz będziemy prowadzili zbiórkę pieniędzy na bieżące potrzeby ruchu kibicowskiego w Łukowie. Dzięki wsparciu będzie mogli przeżywać niezapomnianą atmosferę podczas meczów Orląt.  Zapraszamy także wszystkich kibiców do rejestracji na forum i pisania swoich odczuć i uwag związanych z dopingiem w dziale "Kibice".

Nie zwlekaj! Bierz ze sobą kolegów i koleżanki. Zakładajcie żółto-czerwone barwy i  w niedzielę o 16:30 widzimy się na stadionie przy ul. Warszawskiej!

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał