Pełna treść newsa
Piątek, 3 kwietnia 2009 10:47; autor: Redakcja
To są DERBY! Musisz tam być!

W niedzielę mecz! W niedzielę mecz! Derby! Derby! Derby! - powtarzaj sobie to co chwilę. Myśl o tym non stop! To nie jest zwykłe spotkanie. Takie mecze nie zdarzają się co tydzień. Orlęta Łuków w niedzielę o 16:00 podejmować będą u siebie Orlęta Radzyń. Lokalnego rywala, zza między.

Na ten pojedynek kibice w Łukowie czekali od dawna. Już rok temu wydawało się, że los nam sprzyja. Trafiliśmy na Radzyń w Pucharze Polski. W wyniku zakulisowych, wspólnych decyzji policji, władz związku i naszego klubu zostaliśmy pozbawieni możliwości uczestniczenia w tym meczu. Po fali protestów, w tym roku już do podobnego cyrku dojść nie mogło.

Sam mecz to rywalizacja zawodników. Niezależnie od formy sportowej możemy spodziewać się wyjątkowego zaangażowania piłkarzy. Nikt nogi odstawiać nie będzie. Zawodnicy wiedzą co to reprezentować Orły w derbach z Radzyniem. Doskonale pamiętamy ostatni pojedynek rozegrany w Łukowie, kiedy to do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż rzutów karnych!

Tym razem emocje również gwarantowane. Co znaczą debry dla kibica tłumaczyć nie trzeba. Podobnego meczu w sezonie nie ma. Niedzielnym spotkaniem żyje całe miasto. Kibice Orląt przygotowali liczne niespodzianki. Będzie to wyjątkowe widowisko.  

W tym dniu nie ma nic ważniejszego. Przyjdź wcześniej. Poczuj atmosferę. Bądź uczestnikiem wielkiego święta. Piłkarskiego. Przekonaj się na własne oczy co to są DERBY.

Pamiętaj! W niedzielę mecz. W niedzielę derby. Musisz tam być! Niedziela 16:00, stadion Orląt.

Tak było 2 lata temu w Łukowie...

Tak było 2 lata temu w Łukowie...

... a tak we wrześniu w Radzyniu Podlaskim

 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał