Pełna treść newsa
Czwartek, 12 lutego 2009 11:47; autor: Dev
Media o Orlętach. Sporu o Żurawskiego c.d.

Kolejnej sparingowej porażki doznali zawodnicy Andrzeja Zarzyckiego. Łukowskie Orlęta okazały się gorsze od Podlasia Biała Podlaska (3:4).
- Bardzo słabo zagraliśmy w obronie, sprezentowaliśmy rywalom wszystkie gole. Popełnialiśmy szkolne błędy, które nie powinny się przytrafiać na tym poziomie. W ataku, pomimo trzech zdobytych goli, też nie było w stu procentach dobrze. Wyraźnie widać brak Darka Dziewulskiego i Krzysztofa Skrzymowskiego. Na słowa pochwały zasłużył Michał Purzycki, bo miał swój udział praktycznie przy każdej bramce
- mówi trener Zarzycki.

Znowu w koszulce Orląt zaprezentował się Jakub Sterna z Pogoni Siedlce, który może liczyć na kolejną szansę w najbliższym spotkaniu z GLKS Nadarzyn (sobota, godz. 10). Kontuzjowani Dziewulski i Skrzymowski także powinni być już do dyspozycji szkoleniowca.

W barwach Podlasia wystąpił Zbigniew Stonio - były napastnik Orląt, testowany przez ekipę z Białej.

Wciąż nie jest pewny transfer Marcina Żurawskiego z Orląt Łuków do Tomasovii Tomaszów Lubelski. Żurawski nie wystąpił we wczorajszym sparingu Orląt z Podlasiem Biała Podlaska i trenował z Tomasovią. Jak przyznaje trener Zbigniew Kuczyński sam zawodnik nie bierze pod uwagę dalszej gry w Łukowie.


- Trwają pertraktacje z Łukowem w sprawie Żurawskiego. Marcin skończył studia, wrócił do Tomaszowa i tu chce pracować. Nie bierze nawet pod uwagę dalszej gry w Orlętach. Ale klub z Łukowa próbuje go u siebie zatrzymać. - mówi Kuczyński.

 

Źródło: Dziennik Wschodni, Kronika Tygodnia/Lubelska Piłka

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał