Pełna treść newsa
Niedziela, 28 grudnia 2008 09:23; autor: Dev
Runda trampkarzy starszych

Trampkarze Starsi w rundzie jesiennej zajęli niezłe 5 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych grupie północnej. Podopieczni Janusza Rzymowskiego zgromadzili w 11 meczach 19 punktów. Kadra zespołu to w większości gracze z rocznika 1994.

Rozgrywki zaczęły się dosyć niefortunnie od bardzo wysokiej porażki z Orlętami Radzyń aż 19:2. W tym meczu Orlęta nie dość, że zagrały w bardzo okrojonym składzie, to jeszcze już na samym początku rywalom udało się zdobyć kilka bramek, co w późniejszej fazie odebrało nadzieje na korzystny wynik. W dalszej fazie ligi przyszło potykać się ze słabszymi rywalami stąd była okazja na otrząśnięcie się i podreperowanie wyników. Sztuka ta się udała i zespół wyszedł na prostą. Orlęta wygrały min. z ostatecznie trzecim Widokiem Lublin ale przydarzyła się też wysoka porażka z Motorem. Mecze tej fazy sezonu  w wykonaniu młodych zawodników z Łukowa były bardzo dobre. Zwłaszcza wspominany pojedynek z Widokiem, którego rezultat był niespodzianką. Bohaterem spotkania był Maciej Szczygieł, który strzelił w  nim kilka bramek.
Natomiast z Motorem zespół zagrał zaledwie w 9 osobowym składzie i było jasne, że nie uda się osiągnąć korzystnego rezultatu.
Końcówka ligi była wyrównana i ciężka. Mimo to na pięć ostatnich spotkań trzy udało się rozstrzygnąć na swoją korzyść.

W przekroju całej rundy należy wyróżnić trzech piłkarzy. Dużo bramek zdobyli dwaj napastnicy Maciej Szczygieł i Dawid Omelańczuk. Pochwały należą się też Bartkowi Zarębie. Grający na pozycji stopera zawodnik bardzo dobrze spisywał się w defensywie, a kiedy trzeba było strzelał nawet bramki.
Zaręba oraz jeszcze kilku innych podopiecznych Janusza Rzymowskiego pojawiało się również w składzie juniorów młodszych w wyższej kategorii wiekowej.


Źródło: Shikamaru

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał