Pełna treść newsa
Poniedziałek, 31 października 2011 09:11; autor: Dev
R.Różański: Wierzyłem, że to my przerwiemy serię Lublinianki

3 kolejka okazała się pechowa dla graczy Lublinianki Wieniawy, którzy przegrali pierwszym mecz w tym sezonie. Gospodarze byli jednak osłabieni brakiem doświadczonych piłkarzy. W dodatku rywal był z najwyższej półki. W Lubliniance zabrakło w sobotę trzech liderów. Kontuzje wyeliminowały Łukasza Grombę i Jacka Paździora, a za kartki pauzował Maciej Sebastianiuk. W tej sytuacji trudno nawet mówić o niespodziance, choć kibice z Wieniawy przyzwyczajeni do zwycięstw, także i teraz spodziewali się trzech punktów. 

– Uważam, że nawet w tym składzie mecz był na remis – mówi Marek Sadowski, trener Lublinianki Wieniawy.

– Szkoda, że zakończyliśmy zwycięską serię. Jest w tym trochę winy naszego bramkarza Andrzeja Zdunka, ale w sumie to nie mam do niego pretensji, bo przez całą rundę grał poprawnie. Teraz przytrafiły mu się błędy, ale to ludzka rzecz. Na pewno nie robimy tragedii z tej porażki. 

Orlęta potwierdziły, że ich miejsce w tabeli nie jest dziełem przypadku. – Ogranie zespołu, który wygrał dwanaście spotkań z rzędu robi wrażenie – komentuje Robert Różański, trener łukowian.

– Ale nie traktuję tego jako niespodzianki, bo od początku wierzyłem w swój zespół i w to, iż to właśnie my przerwiemy tę dobrą serię Lublinianki.

Zdaniem szkoleniowca Orląt kluczem do sukcesu było zastosowanie dokładnie takiej taktyki, jaką obierał do tej pory zespół z Wieniawy.

– Konsekwencja w grze, zabezpieczenie tyłów, no i kontry. Cieszę się, że nam się udało. Jestem niezadowolony tylko z drugiej połowy, bo to Lublinianka przeważała, a my strzeliliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry – opowiada Różański. 

W następnej kolejce lidera zagra na wyjeździe z Omegą Stary Zamość i o trzy punkty też nie będzie mu łatwo. Na szczęście dla kibiców z Wieniawy do składu wrócą już Sebastianiuk, Paździor i Rafał Krupski. – Do końca rundy wykluczony jest jedynie Gromba – informuje trener Sadowski.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał