Sobota, 3 listopada 2012 15:05; autor: Dev
Relacja z meczu trampkarzy starszych

Trampkarze starsi wygrali 3:0 z Widokiem Lublin. Orlęta były zdecydowanie lepszym zespołem, zasłużenie zdobywając 3 bramki. Zachowanie do końca meczu koncentracji pozwoliło zachować pierwszy raz w sezonie czyste konto. W pierwszej połowie gospodarzom brakowało "ostatniego podania". Do przerwy 0:0. Kilka minut po przerwie na 1:0 strzela Kuba Wierzchowski, który wykańcza wrzutkę strzałem z bliskiej odległości. Na 2:0 podwyższa Kuba Pucyk, ładnym strzałem od poprzeczki ze skraju pola karnego z 25m. Wynik na 3:0 ustala Artur Tomusiak, strzałem z 2m. Orlęta dzięki temu zwycięstwu utrzymują się w czołówce tabeli z dużymi szansami na 3 miejsce.

WLTS, 31 października 2012, 12:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Widok Lublin 3:0
Wierzchowski,Pucyk,Tomusiak

Orlęta: Sawczuk - Czernic, Sadło, Kondratowicz, Piszcz (Tokarski), Wierzchowski, Tomczuk (Knap), Izdebski (Tomusiak), Adamiak (Redzik), Pucyk (Wiśniewski) - Dębiak