Poniedziałek, 19 listopada 2012 20:22; autor: QBA
Relacja z meczu trampkarzy starszych

17 listopada trampkarze starsi rozgrywali mecz w Lublinie z tamtejszym BKS-em Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Początek meczu był wyrównany, szanse miała jedna i druga drużyna. Około 15 minuty, po błędzie w kryciu jednego z łukowskich obrońców, na prowadzenie wychodzi drużyna z Lublina. Mimo świetnych okazji do strzelenia bramki przez gości do przerwy nadal jednobramkowa przewaga gospodarzy. Chwilę przed przerwą boisko z rozciętą wargą opuszcza Kuba Dębiak. Po przerwie, mimo kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem BKS-u, nie udało się zdobyć bramki wyrównującej. Mecz kończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy. Szkoda straconych punktów z rywalem, który nie tworzył klarownych sytuacji. W Orlętach zawiodła skuteczność. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. W tabeli łukowscy zawodnicy zajęli 7 miejsce, z niewielką 4-punktową stratą do trzeciej w tabeli Wisły Puławy.

WLTS,17 listopada 2012, 11:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków 1:0

Orlęta: Sawczuk - Wiśniewski, Sadło, Kondratowicz, Piszcz - Wierzchowski, Dębiak (Tomczuk), Adamiak, Pucyk -Kot (Celiński), Tomusiak