Pełna treść newsa
Środa, 1 sierpnia 2012 16:08; autor: Dev
Przygotowania seniorów

Zawodnicy Orląt Łuków przygotowują się intensywnie do zbliżających się rozgrywek III ligi lubelsko – podkarpackiej. W tym roku, aby podszlifować formę, łukowscy piłkarze trenowali na zgrupowaniu w Zimnej Wodzie. W międzyczasie zawodnicy Orląt rozegrali spotkanie kontrolne z Wilgą Garwolin.  - Wydaje mi się, że zrealizowaliśmy niemal wszystkie nasze założenia. Nikt z naszych zawodników nie odniósł urazów ani kontuzji . Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką włożyli w to zgrupowanie moi zawodnicy – powiedział Robert Różański, trener klubu sportowego Orlęta Łuków.

W najbliższą środę „żółto-czerwoni” zmierzą się w meczu sparingowym z MKS Czarni Węgrów. W ramach przygotowań do sezonu  Orlęta Łuków zagrają także 4 sierpnia z LKS Dwernicki Stoczek Łukowski.

Wakacje to okres dużych przetasowań na piłkarskim rynku transferowym. W tym czasie również do łukowskiej ekipy dołączyli kolejni gracze, w tym Tomasz Jaszczyński, obrońca pozyskany z Podlasia Biała Podlaska oraz  Jakub Jarzynka, wychowanek Widoku Lublin, który również jest defensorem. Bramki dla Orląt w nadchodzącym sezonie zdobywać będzie Michał Bondara, były zawodnik Victorii Kałuszyn. Poważnym wzmocnieniem dla drużyny będzie także Mateusz Mańturzyk, występujący do niedawna w zespole Lider Włocławek.

Władze klubu prowadzą również rozmowy w sprawie transferu Dariusza Dziewulskiego, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Pogoni Siedlce. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że kontrakt nie został jeszcze sfinalizowany.

Źródło: Podlasie24.pl, Radio Podlasie

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał