Pełna treść newsa
Środa, 13 kwietnia 2011 18:52; autor: Bartlomeo
PP: Sokół Adamów - Orlęta Łuków 1:2

Grające w rezerwowym składzie Orlęta pokonały dziś w Adamowie miejscowy Sokół 2:1 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Michał Purzycki i Kamil Marciniak. Orlęta objęły prowadzenie w II połowie, ale gospodarze szybko wyrównali. Zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry. W ćwierćfinale Orlęta Łuków zmierzą się z Orlętami Radzyń. Termin tego meczu nie jest jeszcze ustalony. 

Kibice, zgromadzeni na meczu w Adamowie, obejrzeli słabe spotkanie. Orlęta wystawiły mocno rezerwowy i eksperymentalny skład. Widać niezgranie zawodników, którzy pewnie pierwszy raz grali razem. Oczywiście, stroną atakującą byli łukowianie, a piłkarze Sokoła bronili się. Stworzyli mur nie do przebycia, ograniczając się do nielicznych i nieskutecznych kontrataków. Marcin Adamiak stał bez pracy w bramce. Tak było w pierwszej połowie. Nasze Orły kilkakrotnie strzelały, przeważnie mocno niecelnie. Druga odsłona meczu przyniosła emocje i oczekiwane gole. Piłkarze z Łukowa przycisnęli miejscowych, a ci próbowali przedostawać się pod naszą bramkę. Bardziej otwarta gra zaowocowała bramką Michała Purzyckiego w 79min.

Michał Purzycki wyprowadza Orlęta na prowadzenie

Dwie minuty później, niespodziewanie zawodnicy Sokoła ku uciesze miejscowych fanów, zdobyli gola po rzucie wolnym i ładnej główce. To był szok. Nasi nie załamali się i rozpoczęli zmasowany atak. I kiedy wydawało się, że będzie dogrywka, Kamil Marciniak huknął pięknie z okolicy 16-stki i zdobył upragnionego gola. W 93 min meczu, w doliczonym czasie gry! Połowa kibiców na stadionie (tych z Łukowa) odetchnęła z ulgą. Tak to łukowski orzeł pokonał adamowskiego sokoła.

Bramka Kamila Marciniaka w doliczonym czasie gry przesądziła o awansie

Puchar Polski BOZPN, 13 kwietnia 2011, 16:30 - Adamów
Sokół Adamów - Orlęta Łuków 1:2
? 81 - Purzycki 79, Marciniak 90

Orlęta: Adamiak - Szlaski (46 Gryczka), Izdebski, Fortuna, Szewczak (46 Wysokiński), Purzycki, Kmieć, Przeździak, Wróbel, Marciniak, Botwina (46 Kachniarz)

Galeria: Zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka

Inne rozegrane dzisiaj spotkania Pucharu Polski: 
Łukowiacy Łuków - Podlasie II Biała Podlaska 0:7, 
GLKS Rokitno - Podlasie Biała Podlaska 0:4 

Puchar Polski 2010/2011

Relacja i zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka.

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał