Sobota, 4 października 2008 14:02; autor: Dev
Porażka młodszych, wygrana starszych

Juniorzy młodsi przegrali na własnym boisku z Motorem Lublin 1:3. Porażkę ponieśli również piłkarze z kategorii Młodzika Starszego, którzy polegli z TOP54 I Biała Podlaska. Mecze trampkarzy odwołano ze względu na pogodę. W niedzielę za to po raz kolejny 3 punkty zgarnęli junniorzy starsi wygrywając z Lublinianką.

I WLJS, 5 października 2008, 11:00 - Lublin
Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 1:2
Szczygielski 20 (karny), Kiryło 30

Orlęta:
Sych - Baka, Purzycki, Fortuna, Gryczka - Lasota, Matuszewski, Szczygielski, Kmieć - Staniak (45 Przeździak), Kiryło (70 Jodełka)
Porażkę poniósł Górnik Łęczna, mecz Motoru z Tomasovią odwołano z powodu ulewy. Tym samym Motor, Górnik i Orlęta mają tyle samo punktów i przewodzą lidze.

II WLJM, 4 października 2008, 11:30 - Łuków
Orlęta Łuków - Motor Lublin 1:3 (0:2)
Mróz

Orlęta: Bojanek (Kaczor) - Gula (T.Kudlak), Łukasik, Bulak, (Król), Rybka (Izdebski) - Konieczny (Skrzek) , R.Kudlak, Celiński, Kachniarz (Poniatowski) - Kędziora, Mróz

Relacja:
Mecz rozpoczął się od ataków Orląt. Strzałami z dystansu popisywał się Rafał Kudlak lecz bramkarz Motoru wszystkie pewnie bronił. Piłkarze biegali po bardzo nasączonej i zniszczonej murawie. W trakcie meczu posiadanie piłki się  wyrównało i piłkarze gości stwarzali okazje bramkowe. Po jednym z akatów Lublinian na faul pozwoliła sobie obrona Orląt. Z około 25m. uderzył zawodnik Motoru. Piłka przeszła przez dziurawy mur i wpadła koło bezradnego Damiana Bojanka. Chwilę potem na 2-0 podwyższyli Lublinianie wykorzystując jedenastkę. Tuż przed przerwą zaczął padać rzęsisty deszcz. Deszcz przeszkadzał juz przez całe spotkanie. Piłka co chwilę zatrzymywała się w kałużach lub spadając na ziemię tryskała fontanną wody. W drugiej połowie Motor szturmował łukowską bramkę. Do karygodnego błędu dopuściła się defensywa Orląt. Z około 20 metrów podawał do bramkarza Kuba Bulak. Bramkarz łukowiaków kopnął wprost w zawodnika Motoru, który wypuścił ją sobie na kilka metrów i został sfaulowany w polu karnym przez Kaczora. Kolejna jedenasta i kolejny stracony gol. Honorową bramkę dla Łukowskich junirów strzelił Bartek Celiński po przebojowej akcji Szymona Mroza.

OLMłS, 4 października 2008, 10:00 - Łuków
Orlęta I Łuków - TOP54 I Biała Podlaska 1:2

WLTrS, 4 października 2008, 12:45 - Łuków