Sobota, 13 października 2012 18:02; autor: Dev
Pogrom trampkarzy starszych w Lublinie

Trampkarze starsi przegrali aż 11:1 z PN Motorem Lublin. Boisko w Lublinie było beznadziejnie przygotowane do gry, znajdowały sie na nim linie narysowane na potrzeby druzyn młodszych Motoru, które grały mecze z rana. Dodatkowo mecz sędziował jeden sędzia (dwóch liniowych to zawodnicy Motoru). Jeszcze przed meczem sędzia nie pozwolił grać 3 zawodnikom z Łukowa, którzy mieli niepodbite legitymacje. Mecz rozpoczął sie zdecydowanymi atakami Lublinian. Po błędzie w obronie (pierwsza bramka) i błędzie sędziego (druga bramka) w 7 minucie jest już 2:0 dla gospodarzy. Chwilę potem Orlęta mają swoją sytuację, ale zamiast strzelić podają sobie wokół pola karnego. W 10 minucie sam na sam z bramkrzem wychodzi Konrad Kot, jednak nie udaje mu się pokonać bramkarza rywali. W 26 minucie jest już 3:0. Po okresie dobrej gry Orląt, około 35 minuty nasi tracą kolejną bramke, a po chwili dwie następne. Do przerwy jest już 6:0 dla gospodarzy. Mecz został rostrzygnięty już w 1 połowie. W drugiej goście tracą kolejne bramki. Przy stanie 8:0 Orlęta zdobywają bramkę "honorową". Świetną akcję wykańcza Cezary Redzik. Do końca meczu gospodarze zdobywają jeszcze 3 bramki i mecz kończy sie wynikem 11:1. Chociaż wynik wskazuje, że Orły nie istniały na boisku to nie jest to prawdą. Było kilka niewykorzystanych sytuacji szczególnie na początku meczu. Źle funkcjonowała obrona, słabo bronił bramkarz.

WLTS, 13 października 2012, 12:30 - Lublin
Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin - Orlęta Łuków 11:1
Redzik

Orlęta: Sawczuk - Czernic, Sadło, Dębiak, Piszcz - Tomusiak, Adamiak, Tomczuk, Pucyk - Wiśniewski, Kot (Redzik)