Pełna treść newsa
Wtorek, 1 stycznia 2013 11:26; autor: Dev
Pierwsze wieści odnośnie przygotowań

Orlęta Łuków na wiosnę czeka ciężki bój o utrzymanie statusu trzecioligowca. W pierwszej rundzie beniaminek uzbierał ledwie osiem punktów i zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli W związku z kiepskim dorobkiem klubowi działacze zabrali się ostro do pracy i rozglądają się za wzmocnieniami. Na pewno w Łukowie ponownie będzie grał Kamil Marciniak. Nadal zespół będzie również prowadził Paweł Grula, który liczy na cztery solidne wzmocnienia. – Naszym celem na wiosnę będzie walka o utrzymanie i chcemy ten plan zrealizować. Aby jednak temu podołać niezbędne są transfery. Rozmowy z wieloma piłkarzami trwają i mam nadzieję, że uda się pozyskać czterech graczy, którzy będą porządnymi wzmocnieniami. Chodzi nam o zawodników doświadczonych, mających za sobą występy przynajmniej w III lidze. Nie szukamy nikogo w niższych klasach rozgrywkowych. Na razie jednak jest za wcześnie, żeby mówić o konkretach, bo ciężko powiedzieć, z kim uda się ostatecznie dojść do porozumienia. Od tego jest też uzależniona przyszłość graczy z obecnej kadry. Po prostu zobaczymy, kogo pozyskamy w zimie – przekonuje trener Paweł Grula.

Orlęta treningi wznowią 7 stycznia, a w planach jest także tygodniowe zgrupowanie w Puławach, które ma się rozpocząć 9 lutego.

W trakcie zimowych przygotowań Dariusz Dziewulski i spółka rozegrają też sporo meczów kontrolnych. Rywalami drużyny z Łukowa będą chociażby: Pogoń Siedlce (pierwszy i drugi zespół), Orlęta Radzyń Podlaski, Wisła Puławy, czy Lutnia Piszczac. Do tej pory żaden z graczy beniaminka nie zgłosił też chęci odejścia do innego klubu.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał