Pełna treść newsa
Czwartek, 21 czerwca 2012 13:50; autor: Dev
Wyniki zawodów w zapasach w Łukowie

W środę w Łukowie odbył się Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Pierwsze miejsca zdobyli Patryk Siuj, Dawid Koper, Iza Wałachowska, Jolanta Gromekz Orląt Łuków. Wyniki poniżej.


MŁODZICZKI

kat 32 kg

  1. Gromek Jolanta              Orlęta Łuków
  2. Skrzypa Sandra               Agros Zamość
  3. Watras Wiktoria              Sokół Lublin

            Grzegorczyk Karolina     Sokół Lublin

kat 34 kg

  1. Figat  Joanna                  Armaty Stoczek Łukowski
  2. Urban |Eliza                    WLKS Siedlce-Iganie Nowe
  3. Grzegorczyk Katarzyna Sokół Lublin

            Karwowska Wiktoria      UKS Zalesie

kat 37 kg

      1.Dobosz Paulina                 WLKS Siedlce-Iganie-Nowe

      2.Heratyn  Amanda              Suples Wierzbica

      3. Bierkat Weronika             Orlęta Łuków

          Dunin Gabriela                 Suples Wierzbica

kat 40 kg

  1. Wdowicz Klaudia          Suples Wierzbica
  2. Kister Anita                   Suples Wierzbica
  3. Bierkat Julia                   Orlęta Łuków

            Kopyść Dorota               Orlęta Łuków

kat  44 kg

  1. Ryło Weronika               Agros Zamośc
  2. Jachimek Karolina         Agros Zamość
  3. Skup Marlena                WLKS Siedlce-Iganie Nowe

            Ziemoląg Karolina        Suples Wierzbica

kat 48 kg

  1. Dudek Patrycja              Suples Wierzbica
  2. Borkowska Wiktoria     Orlęta Łuków
  3. Sobiech Paulina            Armaty Stoczek Łukowski

            Jaremczuk Wiktoria      Agros Zamość

kat 52 kg

       1.Skraińska Oktawia           Sokół Lublin

       2.Wielogórska Magda        WLKS Siedlce-Iganie-Nowe

       3.Stachmarska Wioletta     Sokół Lublin

          Plizga Natalia                 Sokół Lublin

kat 57 kg

  1. Szafrańska  Agata          Suples Wierzbica
  2. Dziewulska Marta         Armaty Stoczek Łukowski
  3. Kobojek Weronika        Armaty Stoczek Łukowski

            Bareja Katarzyna           UKS Zalesie

kat 62 kg

  1. Kister Marlena               Suples Wierzbica
  2. Brogowska Karolina      WLKS Siedlce-Iganie-Nowe
  3. Chlebny Patrycja            WLKS Siedlce-Iganie-Nowe

            Dymowska Weronika     Sokół Lublin

kat +67 kg

  1. Radom Magdalena           Agros Zamość
  2. Dudek Klaudia                 Agros Zamośc
  3. Osińska Aleksandra         Armaty Stoczek Łukowski

             Hasunser Beata                Sokół Lublin

 

DZIECI DZIEWCZYNY

kat 32  kg

  1. Czyzio Klaudia                  UKS Zalesie
  2. Mrozowicz Aleksandra      Sokół Lublin
  3. Dunin Wiktoria                  Suples Wierzbica

            Sadło Magdalena               Agros Zamość

Kat 34 kg

  1. Nawrot Dominika            Agros Zamośc
  2. Skoczylas Sandra             Agros Zamość
  3. Stawarska Anna               Agros Zamość

kat 37 kg

  1. Kołtun Paulina                 Agros Zamość
  2. Wodyk Helena                 Orlęta Łuków

kat 40 kg

  1. Wałachowska Iza             Orlęta Łuków
  2. Różańska Kamila             Agros Zamość

kat 44 kg

  1. Siwiak Monika                UKS Zalesie
  2. Machometa Natalia         Agros Zamość

kat 48 kg

  1. Sobiech Dominika            Armaty Stoczek Łukowski
  2. Misior Weronika              Armaty Stoczek Łukowski
  3. Podkańska Natalia            Agros Zamość

kat 57

  1. Dudek Paulina                  Agros Zamość

 

MŁODZICY

kat 35 kg

  1. Krasucki Hubert                  UKS Zalesie
  2. Sadło Konrad                      UKS Zalesie
  3. Szewczuk Dawid                Sokół Lublin

kat 38 kg

  1. Szczygielski Cezary            UKS Zalesie
  2. Mularczyk Hubert               Armaty Stoczek Łukowski
  3. Ośkiewicz Rafał                  Orlęta Łuków

            Borys Łukasz                      Zdrowy Targówek

kat 42 kg

  1. Koper  Dawid                      Orlęta Łuków
  2. Rola Sebastian                    UKS Diament Gołaszyn
  3. Mamathajew  Islam            Orlęta Łuków

            Szczygielski Tobiasz           UKS Zalesie

kat 47 kg

  1. Marciniak Daniel                 Zdrowy Targówek
  2. Chmielewski Cezary            UKS Diament Gołaszyn
  3. Bojko Mariusz                     Sokół Lublin

            Janczak Paweł                      Armaty Stoczek Łukowski

kat 53 kg

  1. Sułek Patryk                         Zdrowy Targówek
  2. Górka Rafał                          Orlęta Łuków
  3. Krukow Maciej                    UKS Zalesie

            Machowiec Mateusz            UKS Dąbie

kat 59 kg

  1. Siuj Patryk                           Orlęta Łuków
  2. Borowiec Adrian                   Suples Wierzbica
  3. Niewiadomski Michał          Agros Zamośc

            Krzos Karol                          Sokół Lublin

kat 66 kg

  1. Łysomirski Michał                Suples Wierzbica
  2. Skołożyński Dariusz             Zdrowy Targówek
  3. Osiak  Emil                           Orlęta Łuków

            Chudzik Mateusz                   UKS Diament Gołaszyn

kat 73 kg

  1. Wielgosz Rafał                     UKS Zalesie
  2. Ceglarski Alan                      UKS Dabie
  3. Gruszka Eryk                        Sokół Lublin

            Dudzik Cyprian                    Sokół Lublin

 

DZIECI    CHŁOPCY

 

Kat 23 kg

  1. Jurkiewicz Jakub                  Agros Zamość
  2. Stawarski Paweł                   Agros Zamość
  3. Bezpałko Cezary                  Agros Zamość

            Kościółko Hubert                 Agros Zamość

kat 26 kg

  1. Radom Damian                     Agros Zamość
  2. Jurkiewicz Gabriel                Agros Zamośc
  3. Flak Jakub                             Agros Zamość

            Witkowski Mateusz               Agros Zamośc

kat 30 kig

  1. Mróz Sebastian                     Armaty Stoczek Łukowski
  2. Rudnik Adrian                      Agros Zamość
  3. Mirecki Maciej                    Zdrowy Targówek

            Marchiewicz Szymon           Agros Zamośc

kat 34 kg

  1. Rokicki Jakub                      Zdrowy Targówek
  2. Skwarek Dominik               UKS Dąbie
  3. Drąszcz  Paweł                    Agros Zamość

            Karwowski Bartosz             UKS Zalesie

kat 36 kg

  1. Kharatyan Albert                Zdrowy Targówek
  2. Kaczmarek Sebastian         Zdrowy Targówek
  3. Bańkowski Piotr                 UKS Dąbie

            Łukasik Maciej                   UKS Dąbie

kat 40 kg

  1. Bezpałko Kacper              Agros Zamość
  2. Goławski Bartek               UKS Diament Gołaszyn
  3. Sobieski Bartosz               Zdrowy Targówek

            Kochman Arkadiusz         Agros Zamość

kat  42 kg

  1. Mróz Bartosz                  Armaty Stoczek Łukowski
  2. Osiak Bartosz                 UKS Zalesie
  3. Łoś Jakub                        Zdrowy Targóek

            Kopeć Mateusz               UKS Dąbie

kat 45 kg

  1. Kiryło Kamil                    Agros Zamośc
  2. Czarnecki Artur                Armaty Stoczek Łukowski
  3. Kiryło Rafał                      Agros Zamośc

            Paszczyk Jakub                Agros Zamośc

kat 48 kg

  1. Gardzioła Adam                Agros Zamośc
  2. Wałachowski Sebastian    Orlęta Łuków
  3. Chmielewski Kacper        UKS Diament Gołaszyn

            Kluczny Dominik             Zdrowy Targówek

kat +48 kg

  1. Bęczyński Sebastian          Zdrowy Targówek
  2. Kościełko Kamil               Agros Zamośc
  3. Stawarski Michał              Agros Zamość

            Kondracki Mateusz           UKS Diament Gołaszyn

 

Sędziowie

  1. Cezary Pasik                       Łuków           sędzia gówny
  2. Ryszard Wałachowski         Łuków
  3. Rafał Boryc                         Lublin
  4. Grzegorz Rychta                 Zalesie
  5. Michał Żółtowski               Warszawa
  6. Radosław Bierżanowski     Chełm
  7. Marta Chruściel                  Łuków
  8. Władysław Radzikowski    Łuków
  9. Mateusz Bierżanowski        Chełm
  10. Sandra Pachnik                    Siedlce 
zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał