Niedziela, 9 czerwca 2013 19:06; autor: Dev
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2:1. Gramy do końca

Orlęta Łuków wygrały dzisiaj ze Stalą Sanok 2:1. Pomimo beznadziejnej sytuacji w tabeli nasza drużyna zagrała dobre zawody i zasłużenie zgarnęła 3 punkty. Obie bramki zdobył Cezary Demianiuk. Pierwsza po świetnej asyście Dariusza Dziewulskiego, a druga po dobitce strzału Dziewula. Stal objęła prowadzenie zaraz po przerwie -Norbert Osial był bez szans przy technicznym uderzeniu zza pola karnego. Zarówno przed przerwą jak i w drugiej połowie Orlęta miały jeszcze kilka wyśmienitych okazji do do zdobycia bramki (w tym kilka "sam na sam"). Szwankowała skuteczność.

III liga lubelsko-podkarpacka, 9 czerwca 2013, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2:1 (0:0)
Demianiuk 55, 67 - Sobolak 48

Orlęta: Osial - Grochowski, Łakomy, Przybysz, Szlaski - Kierych (75 Wołoszka), Jarzynka (59 Paczkowski), Dziewulski, Piotrowicz (31 Kiryło), Demianiuk, Gaj (59 Botwina)