Pełna treść newsa
Niedziela, 8 stycznia 2012 15:22; autor: Dev
Orlęta ruszają z treningami w czwartek

Piłkarze Orląt Łuków, którzy po rundzie jesiennej są wiceliderem IV ligi i mają duże szanse na awans, rozpoczynają w czwartek przygotowania do rundy rewanżowej. Do końca stycznia zespół będzie trenował na swoich obiektach. Potem wyjedzie na obóz do Zimnej Wody. Ale tam też zawodnicy będą się czuć jak u siebie, bo miejsce zgrupowania znajduje się zaledwie 10 km od Łukowa. Przygotowania będą standardowe. – Hala, siłownia, basen, Orlik – wylicza Robert Różański, trener Orląt. Na razie w kadrze łukowskiej drużyny nie zanosi się na duże zmiany. 

– Być może na pierwszym treningu pojawią się dwie lub trzy nowe twarze, ale będą to zawodnicy z okolicy, żadne głośne nazwiska. Nie powiem kto, bo nie mam nawet pewności, czy zostaną u nas na dłużej – mówi Różański. Szkoleniowiec wicelidera liczy, że wiosną w jego zespole nie zabraknie trójki piłkarzy testowanych prze II-ligową Pogoń Siedlce. Chodzi o Sylwestra Bugę, Łukasza Kiryło i Michała Botwinę.  – Nie mam żadnych sygnałów żeby mieli odejść. Gdyby było inaczej wiedziałbym o tym. Dlatego spodziewam się ich na pierwszych zajęciach – podkreśla Różański.

Wiadomo już, że do startu ligi łukowianie rozegrają siedem sparingów. Na początek, 28 stycznia, z Ruchem Ryki, a potem z Podlasiem Biała Podlaska (4.02.), Orlętami Radzyń Podlaski (11.02.), GKS Bogdanka II (18.02.), Chełmianką (25.02.), Czarnymi Węgrów (4.03.) i Podlasiem Sokołów Podlaski (10.03.). 

– Szukamy też sparingpartnera na 8 lutego, kiedy będziemy kończyć obóz – dodaje trener Orląt. Z końcem 2011 roku klub uregulował wszystkie zaległości pieniężne wobec zawodników. Teraz mogą więc skupić się wyłącznie na przygotowaniach do rundy wiosennej.  – Już dawno w Łukowie nie było tak dobrze. To ważne, bo dzięki temu piłkarze są zadowoleni i przystąpią do zajęć z dużo większym zapałem. Nasz cel na wiosnę to wygrywać w każdym meczu – kończy Różański.

Źródło: Dziennik Wschodni

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał