Pełna treść newsa
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013 23:08; autor: Dev
Nasi po konsultacji przed meczem Regions CUP

W poniedziałek na stadionie przy ulicy Leszczyńskiego w Lublinie odbyła się konsultacja szkoleniowa dla kandydatów do gry w reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej amatorów. Trener Rafał Wej (były piłkarz Orląt Łuków - przyp. orleta.lukow.pl) miał do dyspozycji dwudziestu dwóch zawodników, a wsród nich czterech graczy Orląt: Łukasza Kiryło, Michała Botwinę, Jakuba Jarzynkę, Roberta Wołoszkę, którzy zebrali pozytywne opinię.

W trakcie konsultacji zawodnicy rozegrali wewnętrzną gierkę 2 x 30 minut. - Musiałem oszczędzać zawodników, bo w niedzielę mieli mecze, a w środę już kolejne spotkania. Przed spotkaniem mówiłem żeby podeszli do gry na luzie i szanowali swoje zdrowie. Na plus ocenić mogę występy dzisiaj Erwina Sobiecha, Michała Boniaszczuka, Łukasza Kiryło, Michała Botwinę, Jakuba Jarzynkę, Roberta Wołoszkę, Mateusza Majewskiego i Jakuba Lewkowicza -kontynuuje opiekun reprezentacji amatorów.

Ostateczna osiemnastka na pierwsze spotkanie półfinałowe z Podkarpackim ZPN ma zostać podana w środę lub czwartek. -Mam już w głowie skład kadry na pierwsze spotkanie. Na pewno znajdą się w niej zawodnicy, których nie było dzisiaj w Lublinie. Skonsultuje jeszcze swoje przemyślenia z trenerem Modestem Boguszewskim i wtedy podamy listę powołanych -zapowiada Wej.

Źródło: Lubgol.pl

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał