Pełna treść newsa
Wtorek, 19 maja 2009 17:33; autor: Dev
Media: Pogodzeni ze spadkiem

W Łukowie spotkały się dwie ostatnie drużyny w trzecioligowej tabeli. Łada powoli musi się już przyzwyczajać do myśli, że na koniec sezonu pożegna się z trzecim frontem. Nadzieję na utrzymanie nadal mieli podopieczni Dariusza Solnicy.

Aby podtrzymać swoje szanse Orlęta Łuków musiały pokonać rywala. Na boisku wydawało się jednak, że miejscowi ze spadkiem już się pogodzili, bo mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Kibice, którzy decydowali się odwiedzić stadion w Łukowie na pewno po końcowym gwizdku nie mogli być zadowoleni. Przez 90 minut na boisku wiało nudą, a sytuacji podbramkowych było, jak na lekarstwo.

Najlepszą dla ekipy trenera Dariusza Solnicy zmarnował w pierwszej odsłonie Artur Gaj, bo gdyby lepiej przyjął piłkę stanąłby oko w oko z Tomaszem Kozakiem. Przyjezdni jeszcze przed przerwą powinni objąć dwubramkowe prowadzenie, niestety mimo wymarzonych sytuacji nie potrafili pokonać Andrzeja Olszewskiego.

W drugiej połowie szkoda zwłaszcza sytuacji Dariusza Dziewulskiego. Doświadczony napastnik Orląt z najbliższej odległości próbował uderzać głową, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

- Nie wiem, co mam powiedzieć po takim meczu. Mamy jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie, ale coraz gorzej to wszystko wygląda. To był dla nas mecz bardzo ważny mecz, a zaprezentowaliśmy się po prostu słabo. Widocznie nie jest to poziom dla nas - mówi niepocieszony kierownik zespołu z Łukowa Tadeusz Kurek.

Źródło: Dziennik Wschodni


O spotkaniu Orlęta - Łada czytaj również:

Relacja z meczu (kliknij tutaj)

Fotorelacja z meczu: (kliknij tutaj)

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał