Pełna treść newsa
Wtorek, 30 marca 2010 09:45; autor: Dev
Łukasz Kiryło po meczu

Jednym z bohaterów niedzielnego meczu z POM Iskrą Piotrowice był napastnik Orląt, Łukasz Kiryło. Poniżej kilka pytań do strzelca ostatniej bramki w niedzielę.

Udana inauguracja rundy. Ciężki to był dla Was mecz? Jak skomentujesz spotkanie?

- Mecz jak każdy, liga jest dosyć wyrównana i tu z każdym można stracić punkty. Spotkanie zaczęło się dla nas nie tak jak planowaliśmy, ale ważne że się podnieśliśmy i dość szybko strzeliliśmy bramkę wyrównującą. Potem już poszło trochę z górki, dorzuciliśmy jeszcze dwie bramki, wynik 3:1 nie jest zły.
Strzeliłeś efektowną bramkę. Jak to z nią było? Strzelałeś czy dośrodkowywałeś?
-Bramka fajna lecz trochę przypadkowa, moją intencją było dośrodkowanie do wychodzącego na pozycję Artura Gaja, piłka ułożyła się trochę inaczej na nodze i wpadła za kołnierz bramkarzowi.
To Twoja czwarta bramka w sezonie. W ogóle wg obserwatorów rozegrałeś bardzo dobre zawody, często szarpałeś, było kilka ciekawych rajdów. To Twój najlepszy mecz w seniorach?
- Ciężko to jednoznacznie określić, ale biorąc pod uwagę bramkę, asystę i zwycięstwo w jednym meczu to chyba najlepszy wynik jaki na razie osiągnąłem w drużynie seniorów
Już w środę jedziecie do Janowa, tam chyba będzie ciężej o punkty?
- Wyjazdy idą nam opornie w tym sezonie, ale jeżeli chcemy się liczyć w walce o awans to musimy wygrywać także na obcych boiskach. Będzie ciężko ale trzeba być dobrej myśli i dalej robić swoje.
Łukasz Kiryło w akcji (kliknij by powiększyć)


Źródło: własne
Zdjęcie: Ł.Prusak (Wspólnota)

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał