Czwartek, 31 stycznia 2013 10:21; autor: Dev
HMO: Występy AMPlusa i DAF

26 stycznia 2013 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN w kategorii Żak. Rocznik 1994. W mistrzostwach uczestniczyło 11 drużyn. Bardzo dobrze spisała się w tym turnieju drużyna ŁSR AMPlus Łuków, która zajęła II miejsce. W drodze do finału AMPlus  pokonał 7:0 inną ekipę z Łukowa DAF I Łuków 6: 0, Huragan II Międzyrzec Podlaski i  zremisował 1:1 z TOP 54 II Biała Podlaska. W półfinale AMPlus pokonał 2:0 Jagiellończyka Biała Podlaska II 2:0. W meczu finałowym młodzi piłkarze z Łukowa ulegli 2:0 TOP 54 I Biała Podlaska.  Najlepszym bramkarzem turnieju został Pulik Filip z AMPlusa.

Drużyna AMPlusa grała w składzie: Pulik Filip, Miszta Igor, Czerniewicz Dawid, Ogrodnik Piotr, Łączek Jakub, Olichwierowicz Alan, Chejniak Bartosz, Kłosowski Adrian. Trener: Przemysław Tryboń.

AMPlus II Łuków – Jagiellończyk I Biała Podlaska 1:3

Drużyna AMPlus II Łuków zajęła 3 miejsce w grupie, a DAF II Łuków 4. Obie odpadły z turnieju.

Faza grupowa gr. 3.
AMPlus I Łuków – DAF I Łuków 7:0
AMPlus I Łuków – Huragan II Międzyrzec Podlaski 6:0
AMPlus I Łuków – TOP54 II Biała Podlaska 1:1
DAF I Łuków – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2:1
DAF I Łuków – TOP54 II Biała Podlaska 0:0

Drużyna AMPlus I Łuków zajęła 1 miejsce w grupie i awansowała do półfinału. Drużyna DAF I Łuków zajęła 3 miejsce w grupie i odpadła