Pełna treść newsa
Środa, 11 lutego 2009 08:36; autor: Dev
Gdzie zagra Żurawski?

Porządnie lanie w sobotę w Łęcznej dostały łukowskie Orlęta, bo Górnik II w składzie z wieloma piłkarzami pierwszej drużyny wygrał aż 7:1. Trener Andrzej Zarzycki znowu musiał desygnować do gry kilku juniorów. Ze względu na kontuzje zabrakło: Dariusza Dziewulskiego, Piotra Ozygały i Krzysztofa Skrzymowskiego. Rafał Wej nie zagrał z powodu obowiązków służbowych, a Paweł Oponowicz przebywa na uczelnianym obozie. Nadal nie wiadomo, jak zakończy się sprawa przejścia do Tomasovii Marcina Żurawskiego.
- Chcielibyśmy, żeby Marcin zagrał w środę w spotkaniu z Podlasiem Biała Podlaska. Mam nadzieję, że stawi się u nas w klubie i jednak dokończy sezon w naszych barwach - mówi szkoleniowiec Orląt. 

- Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale ja wolałbym grać w Tomasovii. Jestem wychowankiem tego klubu i tutaj mieszkam. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu kluby dojdą do porozumienia - stwierdza Żurawski.

Dzisiaj Orlęta Łuków zmierzą się w sparingu z Podlasiem Biała Podlaska.Jakub Sterna (z lewej) podczas sparingu Orląt z Górnikiem II. Kliknij by powiększyć


Kluby również zawodnicy, związani w przeszłości z Orlętami. Zbigniew Stonio trenuje z Podlasiem Biała Podlaska i strzelił nawet bramkę w przegranym sparingu z II – ligową Stalą Poniatowa. Natomiast Krzysztof Stężała prawdopodobnie zmieni klimat z radzyńskiego na rzeszowski. Bramkarz zwany Diabłem przebywał w ubiegłym tygodniu na testach w Stali Rzeszów. Obecnie znowu trenuje z Orlętami, ale sprawa transferu jest nadal aktualna.

Źródło: Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski (foto)

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał