Pełna treść newsa
Czwartek, 20 czerwca 2013 15:05; autor: Dev
IV Letnia Gala Piłkarska BOZPN

Robert Wołoszka (Najlepszy piłkarz III ligi), Andrzej Suchodolski (Najlepszy trener młodzieży) i Jakub Dołęga (Nadzieja Piłkarska) z Orląt Łuków otrzymali nominację do nagród jakie zostaną przyznane na IV Letniej Gali Piłkarskiej BOZPN. Tym razem ta uroczystość odbędzie się 6 lipca w Łomazach. Nominacje dostały także inne osoby związane z Orlętami, a reprezentujące inne drużyny m.in. Sebastian Izdebski, Kamil Kopeć, Michał Łukasik, Andrzej Czubaszek, Paweł Sych, Jarosław Pieńkus, Tomasz Tryboń. 

NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET

  1. Ewelina Bolko - AZS PSW Biała Podlaska

  2. Magda Konieczna - AZS PSW Biała Podlaska

 NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII

  1. Adrian Jesionek - MKS Podlasie Biała Podlaska

  2. Adam Wasiluk- MKS Podlasie Biała Podlaska

  3. Rafał Borysiuk - LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

  4. Robert Wołoszka - ŁKS Orlęta Łuków

 NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII

  1. Kamil Kocoł - MKS Podlasie Biała Podlaska

  2. Adam Wiraszka - MKS Podlasie Biała Podlaska

  3. Piotr Kurowski - Lutnia Piszczac

  4. Damian Artymiuk - Lutnia Piszczac

 NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”

  1. Marcin Bodzak - Janowia Janów Podlaski

  2. Andrzej Głowniak - Grom Kakolewnica

  3. Sebastian Izdebski - Orkan Wojcieszków

  4. Kamil Kopeć - Łazy

  5. Michał Łukasik - Unia Krzywda

 NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”

  1. Rafał Bocian - Orzeł Czemierniki

  2. Sebastian Magier- Milanów

  3. Kamil Ochnik - Olimpia Okrzeja

  4. Kamil Staszczuk - Niwa Łomazy

  5. Jakub Zaniewicz - Huragan Międzyrzec

 NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B”

  1. Artur Barszcz - Start Gózd

  2. Kamil Krasiński - Wodnik Siemień

  3. Jacek Kuźmiński - Roskosz Grabanów

  4. Krzysztof  Nurzynski - Dębowica

  5. Marcin Pasztaleniec - Bór Dabie

  6. Przenmysław Rybka - Gręzowia

  7. Łukasz Sledź - Absolwent Domaszewnica

NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW

  1. Andrzej Czubaszek - Bór Dabie

  2. Włodzimierz Gieworkian - MKS Podlasie Biała Podlaska

  3. Zbigniew Lamek - Unia Krzywda

  4. Marcin Patynowski - Niwa Łomazy

  5. Jarosław Pieńkus - Orkan Wojcieszków

  6. Paweł Sych - Łazy

  7. Jacek Syryjczyk Huragan Międzyrzec Podlaski

  8. Daniel Wajszczuk - Grom Kąkolewnica

 NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY

  1. Damian Czub - Dwernicki Stoczek Łukowski

  2. Henryk Grodecki - TOP 54 Biała Podlaska

  3. Damian Panek - Orlęta Radzyń

  4. Andrzej Korbal - Granica Terespol

  5. Ireneusz Korszeń - Niwa Łomazy

  6. Jarosław Romaniuk - UKS 5 PLUS Biała Podlaska

  7. Przemysław Sałański - TOP 54 Biała Podlaska

  8. Miłosz Storto - TOP 54 Biała Podlaska

  9. Andrzej Suchodolski - Orlęta Łuków

  10. Tomasz Tryboń - Amplus Łuków

  11. Dariusz Wołek - Orlęta Spomlek Radzyń

 NAJLEPSZY SĘDZIA

  1. Konrad Gąsiorowski

  2. Maciej Panasiuk

  3. Paweł Sitkowski

  4. Karol Walczuk

  NADZIEJA PIŁKARSKA

  1. Anita Bosak - Niwka Łomazy

  2. Sebastian Czapski - TOP 54 Biała Podlaska

  3. Jakub Dołęga - Orlęta Łuków

  4. Agnieszka Jędrzejewicz - AZS PSW Biała Podlaska

  5. Piotr Kożuchowski - Granica Terespol

  6. Robert Nowacki - Orlęta Radzyń Podlaski

  7. Maciej Oleszczuk - Victoria Parczew

  8. Michał Pyrka - TOP 54 Biała Podlaska

  9. Albert Strzyżewski - Unia Krzywda

     

    Źródło: BOZPN 

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał